Príbeh našej firmy

Keď sa spojila rodina a poctivá práca vznikol príbeh o tom, ako sa v roku 2004 otvorila rodinná predajňa na Orave v Námestove s cukrárskymi dekoráciami a pomôckami na pečenie. Záujem z roka na rok narastal a tak sme o päť rokov neskôr spustili internetový e-shop na požiadavku našich zákazníkov aj mimo Oravy. 

Každá žena si z času na čas rada doma oblečie zásteru a napečie niečo sama. Preto našou  prvotnou myšlienkou, ktorou sa riadime od začiatku bolo vytvoriť miesto, kde sa budú ženy s radosťou vracať a nájdu pod jednou strechou všetko, čo potrebujú na domáce pečenie. Od samotných cukrárskych pomôcok, ktoré im uľahčia prácu cez suroviny až po ozdoby na zdobenie a dekorovanie tortičiek, koláčikov, či dezertov. 

Čím sa ale snažíme odlíšiť od iných predajni na Slovensku a vyniknúť? 

Ručne vyrábané jedlé figúrky na torty sú naša špecialita a niečo, čo nás baví a napĺňa. Každá jedna figúrka, či kvet je ručne vyrábaný v malej dielničke v Námestove. Tam vznikajú a následne sa realizujú všetky nápady pod rukami našich šikovných dievčat. Ako hovoria ony samé: „Modelovanie nie je jednoduchá práca a už vôbec nie pre každého. V prvom rade je to vášeň, umenie a chuť sa učiť stále niečo nové.“  

Ak niečo nie je v našej stálej ponuke nemáme problém Vám to vymodelovať na objednávku. Snažíme sa splniť každú jednu požiadavku a vytvoriť pre Vás vysnívanú figúrku na akúkoľvek príležitosť. Tu je malá ukážka našej práce.

Na základe veľmi veľa spokojných zákazníčok vznikla v roku 2023 druhá kamenná pobočka v obci Zákamenné. A my sme tak s radosťou o kúsok bližšie k ženám práve z tohto okolia. Tam nájdete nielen náš cukrárky sortiment na pečenie, ale aj čerstvé domáce koláčiky a tortičky.   

Naša dielňa v Námestove

Naša predajňa v Námestove

Naša predajňa v Zákamennom

KOŠÍK

close